Happy Home
Пошук по сайту

Авторизація

користувач
пароль

Адреса

Happy Home Property Investments, S. L.

C.I.F.: B92957513

Ctra.de Cadiz, Km 198 Edif. Mansion
Alhamar Ofic.122.
29649 Calahonda, Mijas Costa, Spain

Tel. +34 952931854

mov. +34 634298592

        +34 664333520

        +34 634298513

www.happy-home.com.ua

Цікава інформація

ВІЗА

З 1 січня 2004 року Кіпр є членом ЄС, але держава не приєдналась до країн-учасників Шенгенської угоди. У зв'язку з цим з кіпрською візою неможливо відвідати шенгенські країни без наявності віз однієї з них, так само, як і не можливо в'їхати і на територію Кіпру, не маючи національної візи.

Віза для оглядової поїздки

Для оглядової поїздки до Кіпру з метою відбору нерухомості для купівлі, Вам необхідно мати візу. Ви можете отримати для цієї мети одноразову візу. Ми будемо раді допомогти Вам в отриманні візи та відповісти на Ваші запитання.

Обов'язковий перелік документів для туристичної візи:

 1. Заповнену анкету англійською мовою, підписану власноручно заявником.
 2. Закордонний паспорт, дійсний мінімум 3 місяці з моменту закінчення візи. В паспорті повинна бути одна чиста сторінка для візи.
 3. Одна кольорова фотографія розміром 3,5х4,5 см, на світлому фоні, приклеєна до анкети.
 4. Копія першої сторінки закордонного паспорту
 5. Довідка з місця роботи з вказівкою займаної посади, розміру заробітної платні і гарантією щодо збереження робочого місця на час поїздки. Для приватних підприємців копія свідоцтва про реєстрацію підприємницької діяльності і довідка з банку про доходи.
 6. Підтвердження наявності грошових коштів: довідка з банку про залишок на рахунку, подається разом з ксерокопією банківської карточки; або дорожні чеки.
 7. Підтвердження бронювання готелю, відправленого факсом з готелю або інше житло.
 8. Підтвердження бронювання авіаквитків.

Віза для власників нерухомості

Ставши власником нерухомості на Кіпрі, і за умови, що Ви плануєте знаходитись більш ніж 90 днів на рік на Кіпрі, Ви маєте право подати заяву на отримання посвідки на проживання.

Для цього необхідно звернутись в Імміграційний департамент і призначити дату початку видачі реєстраційної картки іноземного громадянина (ARC). Необхідно подати такі документи:

 1. копія Вашого паспорту
 2. 4 паспортні фото
 3. копія договору куплі-продажу нерухомості на Кіпрі.

Процедура може потребувати кількох зустрічей зі співробітниками Імміграційної служби. Так звана «рожева картка» може бути видана через кілька місяців після звернення. На ній зазначена дата закінчення строку дії, після завершення якого, Вам необхідно її продовжити.

МОВА

Офіційними мовами є грецька та турецька. У зв'язку з географічним поділом Кіпру в 1974 році на грецьку і турецьку частини, грецькою тут розмовляють на півдні, а турецькою - на півночі острову. Англійська мова також є дуже широко поширеною на острові.

ПОГОДА

На Кіпрі середземноморський клімат: гаряче і сухе літо, коротка і м'яка зима. Більш ніж 320 днів у році тут світить сонце.

Середня температура на Кіпрі:

 • Весною +20...+27°C
 • Влітку +30...+34°C
 • Осінню +22...+31°C
 • Зимою +17...+19°C.

Найбільш холодна частина острову - західна, навколо Пафосу. Там завжди на 3-4 градуси холодніше, а ніж в інших регіонах. В зимовий період в горах Троодоса, на висоті більше 1 км, випадає сніг, що дозволяє любителям гірськолижного спорту кататись 2-6 тижнів на рік.

КУХНЯ

Національна кіпрська кухня ввібрала в себе все найкраще з кулінарних секторів сусідів по Середземному морю. В її основі лежать традиції грецької та турецької кухні, також відчувається вплив вірменської, арабської та англійської кухні.

В основі кіпрської кухні - м'ясні та овочеві страви. Морепродуктів у раціоні не дуже багато, тому що риба біля берегів Кіпру практично не ловиться, її доставляють з інших регіонів Середземного моря і всього світу.

Щоб отримати як можна більш повну уяву про кіпрську кухню, замовте в любому ресторані мезе (mese). Це такий комплексний обід приблизно з 20 страв, які будуть подаватись на стіл по їх мірі з'їдання. Про те, які саме страви повинні входити в мезе, кожний повар має свою власну думку, але "обов'язковий" набір і послідовність подання страв жорстко дотримується. Спочатку стіл заставляють салатами, сирами, холодними і гарячими закусками з овочів, м'яса, морепродуктів, потім з'являться "справжні" м'ясні страви, а в кінці Вас очікують солодкі страви і фрукти. Окрім м'ясного, в деяких ресторанах подають рибне мезе.

Солодощі в кіпрській кухні в основному є східного походження. Це халвас - солодке печиво, кадайф - солодка вермішель типу запіканки, лукумі - рахат лукум, баклавас - солодощі з горіхами, политі медом і сиропом.

© 2007-2024 Happy Home. Development by Freesia 2007.