Happy Home
Пошук по сайту

Авторизація

користувач
пароль

Адреса

Happy Home Property Investments, S. L.

C.I.F.: B92957513

Ctra.de Cadiz, Km 198 Edif. Mansion
Alhamar Ofic.122.
29649 Calahonda, Mijas Costa, Spain

Tel. +34 952931854

mov. +34 634298592

        +34 664333520

        +34 634298513

www.happy-home.com.ua

Цікава інформація

ВІЗА

Заяву на отримання Шенгенської візи у Посольстві Німеччини у Києві можна подати лише за умови особистої співбесіди заявника. Подання візової заяви можливе тільки після попереднього призначення дати співбесіди.

Повну інформацію про порядок запису на співбесіду на подання заяви на отримання Шенгенської візи у Посольстві Німеччині Ви знайдете тут

Віза для оглядової поїздки

Для оглядової поїздки з метою відбору нерухомості в Німеччині для купівлі, Вам необхідно мати Шенгенську візу. Ви можете отримати для цієї мети одноразову Шенгенську візу, або використати наявну Шенгенську візу, якщо у Вас така вже є. Ми будемо раді допомогти Вам в отриманні візи та відповісти на Ваші запитання.

Обов'язковий перелік документів для туристичної візи:

 1. Заповнена заява на отримання візи в 2 екземплярах, повинна бути підписана особисто заявником.
 2. Закордонний паспорт, який має бути дійсний мінімум 3 місяці після закінчення терміну дії візи, та мати хоча б одну чисту сторінку для візи.
 3. Три кольорові фотографії розміром 3,5х4,5 см, на світлому фоні (спеціальні вимоги до фото див. тут). Дві фотографії повинні бути приклеєні до кожної із заяв, а третя фотографія подається окремо.
 4. Копія внутрішнього українського паспорта, окрім чистих сторінок.
 5. Довідка з місця роботи з вказівкою посади, розміру заробітної платні та гарантією щодо збереження робочого місця на час поїздки.
 6. Для приватних підприємців - копія свідоцтва про реєстрацію підприємницької діяльності і довідка з податкової інспекції про доходи.
 7. Підтвердження наявності грошових коштів: банківська виписка про рух коштів на рахунку протягом останніх 3-6 місяців; довідка з банку про залишок на рахунку, подається разом з ксерокопією банківської карточки; або дорожні чеки.
 8. Підтвердження бронювання готелю або іншого житла.
 9. Страховий медичний поліс зі страховою сумою не менше 30 тис. євро на весь період перебування в Шенгенській зоні.

Як правило, усі заявники мають прийти на співбесіду особисто та подати свої візові заяви - з ними проведуть інтерв'ю відносно мети їх поїздки.

Повну інформацію про порядок отримання Шенгенської візи у Посольстві Німеччині Ви знайдете тут

Віза для власників нерухомості

Ставши власником нерухомості у Німеччині, Ви можете претендувати на туристичну Шенгенську візу категорії «С» терміном до 90 днів, а при наявності ділових зв'язків, Ви можете отримати бізнес візу з терміном перебування у Німеччині до 6 місяців на рік.

Володіння нерухомістю в Німеччині не дає автоматично права на тимчасове проживання чи права на постійне проживання. Отримання права на тимчасове проживання в Німеччині, як і у всіх країнах-членах ЄС, прямо не пов'язано з придбанням нерухомості, але має опосередковане значення. Володіння нерухомістю в Німеччині може бути дуже важливим і навіть вирішальним аргументом у Вашій заяві для отримання права на тимчасове проживання, оскільки це підтверджує Вашу матеріальну незалежність.

Повну інформацію про порядок отримання Шенгенської візи у Посольстві Німеччині Ви знайдете тут

МОВА

Офіційною мовою є німецька.

ПОГОДА

Німеччина розташована між зонами м'якого клімату Атлантичного океану і континентального клімату. Тут рідко ввідбуваються великі температурні перепади. Опади випадають у всі пори року. В гірських районах Альп клімат дещо холодніший, а ніж на рівнинах. Сніг тут лежить аж до квітня, а середня температура влітку становить +15°C.

Середня температура в Німеччині:

 • Весною +3...+13°C
 • Влітку +18...+22°C
 • Восени +4...+13°C
 • Зимою 0...-3°C, -5°C в горах.

КУХНЯ

Німецька кухня дуже різноманітна і смачна. Найбільш популярними стравами є різноманітні м'ясні вироби - ковбаски, сосиски, сардельки, баварські білі ковбаски. Ці м'ясні вироби використовують як для приготування основних страв, так і для закусок і супів. Крім цього, дуже популярними є різноманітні котлети, відбивні, шніцелі, біфштекси тощо. Німеччина - це справжній рай для любителів м'яса.

І це все доповнює пиво - основний німецький напій, який п'ють зі всім. А батьківщиною німецького пива вважається Баварія, де кожного року у жовтні проводиться всесвітньо відомий фестиваль пива Oktoberfest.

© 2007-2024 Happy Home. Development by Freesia 2007.