Happy Home
Пошук по сайту

Авторизація

користувач
пароль

Адреса

Happy Home Property Investments, S. L.

C.I.F.: B92957513

Ctra.de Cadiz, Km 198 Edif. Mansion
Alhamar Ofic.122.
29649 Calahonda, Mijas Costa, Spain

Tel. +34 952931854

mov. +34 634298592

        +34 664333520

        +34 634298513

www.happy-home.com.ua

Цікава інформація

ВІЗА


Віза для оглядової поїздки

Для оглядової поїздки з метою відбору нерухомості в Португалії для купівлі, Вам необхідно мати Шенгенську візу. Ви можете отримати для цієї мети туристичну візу, або використати наявну Шенгенську візу, якщо у Вас така вже є. Ми будемо раді допомогти Вам в отриманні візи та відповісти на Ваші запитання.

Обов’язковий перелік документів для туристичної візи:

 1. Заповнена анкета англійською або португальською мовою.
 2. Дві кольорові фотографії розміром 3,5х4,5 см, на білому фоні
 3. Закордонний паспорт і ксерокопія всіх його сторінок.
 4. Оригінал та копія всіх сторінок внутрішнього українського паспорта.
 5. Свідоцтво про одруження/розлучення.
 6. Довідка з місця роботи з вказівкою розміру заробітної платні.
 7. Копія бронювання авіаквитка.
 8. Оригінал бронювання готелю.
 9. Документальне підтвердження наявності грошових коштів на період перебування в Португалії: оригінал довідки з банку про наявність банківського рахунку і коштів на ньому, або дорожні чеки.
 10. Страховий медичний поліс зі страховою сумою не менше 30 тис. євро на весь період перебування в Шенгенській зоні.

Віза для власників нерухомості в Португалії

Після того, як Ви стали щасливим власником нерухомості в Португалії, Ви і члени Вашої сім’ї маєте право отримати Шенгенську мультивізу на рік із правом проживання в Португалії до 90 днів на півроку, тобто 180 днів на рік. Після закінчення року, Ви можете продовжити візу, і так без обмежень. Ми будемо раді допомогти Вам в отриманні візи та відповісти на Ваші запитання.

Обов’язковий перелік документів:

 1. Заповнена анкета англійською або португальською мовою.
 2. Закордонний паспорт з терміном дії, як мінімум, на 120 днів більше, а ніж термін дії візи, про надання якої Ви просите. Подається оригінал паспорта, а також ксерокопія всіх сторінок.
 3. Дві кольорові фотографії розміром 3,5х4,5 см, на білому фоні
 4. Копія всіх сторінок внутрішнього українського паспорта.
 5. Оригінал другого закордонного паспорта, якщо він є, і копії всіх його сторінок. Якщо другий закордонний паспорт анульований або недійсний, подається довідка з ОВІРу про його недійсність.
 6. Довідка з місця роботи з вказівкою розміру заробітної платні.
 7. Свідоцтво про реєстрацію нерухомості, що куплена в Португалії. Подається оригінал або якісна копія.
 8. Якщо Ви хочете отримати візу також і для неповнолітньої дитини, яка буде подорожувати з одним із батьків, потрібно подати нотаріальний дозвіл другого батька на подорож, або свідоцтво про смерть чи офіційні документи про передання батьківських прав тільки одному з батьків. Окрім цього, необхідно подати ксерокопії свідоцтва про народження неповнолітнього та паспортів батьків чи опікунів.
 9. Документальне підтвердження наявності грошових коштів на період перебування в Португалії. Можливі такі варіанти: банківська виписка про рух коштів на рахунку протягом останніх 3-6 місяців; роздрукований чек з банкомату про залишок коштів на рахунку, подається разом з ксерокопію банківської карточки; або дорожні чеки.
 10. Страховий медичний поліс зі страховою сумою не менше 30 тис. євро на весь період перебування в Шенгенській зоні.
 11. Документальне підтвердження бронювання квитків в Португалію.
 12. Якщо їде подружжя, потрібно подати копію свідоцтва про шлюб.
 13. Для пенсіонерів – копія пенсійного посвідчення.
 14. Для непрацюючих і пенсіонерів – довідка від імені особи, що оплачує поїздку.

 

МОВА

Офіційна мова – португальська.


ПОГОДА

Клімат в Португалії субтропічний, середземноморський. Погода дуже приємна: завдяки близкості океану літом тут немає сильного опалу (в липні 20-27 °С), а зима – тепла (в січні 5-10 °С). Високі температури спостерігаються тільки в долинах на півдні країни. В Алгарве, найпівденішій області Португалії, зимова погода нагадує весняну. Там цілий рік – оксамитовий сезон.

Температура води в океані коливається протягом року від +19°C зимою до +24°C влітку.

КУХНЯ

В португальскій кухні багато мясних, рибних і овочевих страв, що приготовлені різними способами. До національних страв відносяться густий суп з картоплі і капусти, а також тріска, що засмажена на вугіллі. Найсмачніша атлантична риба, яку подають на стіл на португальському узбережжі – robolo, вовчий окунь.

Серед фруктів особливо смачні ананаси з Азорських островів і банани з Мадейри. В Португалії подають багато різноманітних десертів, серед яких неповторно виділяється мигдалевий пиріг – bolo de amendoa.

Всесвітню славу Португалії приніс портвейн – виньйо де Порту – червоне або біле десертне вино з 20% алкоголю. Бродіння винограду переривається добавленням спирту. В результаті отримують вино з високим вмістом алкоголю, яке можна зберігати дуже довго.

© 2007-2024 Happy Home. Development by Freesia 2007.