Happy Home
Пошук по сайту

Авторизація

користувач
пароль

Адреса

Happy Home Property Investments, S. L.

C.I.F.: B92957513

Ctra.de Cadiz, Km 198 Edif. Mansion
Alhamar Ofic.122.
29649 Calahonda, Mijas Costa, Spain

Tel. +34 952931854

mov. +34 634298592

        +34 664333520

        +34 634298513

www.happy-home.com.ua

Особливості нерухомості

ІНВЕСТИЦІЇ В НЕРУХОМІСТЬ

Нерухомість Німеччини - це прекрасний предмет для капіталовкладення, який характеризується високою якістю та надійним ростом ціни. Згідно зі статистикою, середнє зростання вартості житлової нерухомості Німеччини у 2006 році склало 4%. Якщо об'єкт нерухомості здається в оренду, прибуток від капіталовкладення буде на рівні 4-7% річних, при умові погашення вартості нерухомості за рахунок орендної плати.

Ціна на нерухомість у східній та західній частинах Німеччини є досить різною, з середньою вартістю 1000-5000 євро/кв.м. Східна Німеччина залишається все ще недооціненою, особливо Берлін, що робить його на сьогоднішній день особливо вигідним для інвестування у нерухомість. Середня вартість нерухомості у Берліні коливається в межах 800-2000 євро/кв.м. У західній Німеччині, а саме, у Мюнхені, Кельні, Штутгарді та Франкфурті ціна на нерухомість коливається в середньому в межах 1500-3000 євро/кв.м.

До речі, у перелік найкращих міст для проживання в Європі ввійшли такі німецькі міста як Дюссельдорф (5 місце), Франкфурт (7 місце), Мюнхен (8 місце) та Берлін (16 місце). Є багато факторів, які допоможуть Вам почувати себе дуже впевнено в Німеччині, а саме: високо розвинута країна, з узгодженою законодавчою базою та надійною банківською системою, розвинутою інфраструктурою, високим рівнем соціального захисту та чистим навколишнім середовищем.

ПРОЦЕДУРА КУПІВЛІ

Законодавство Німеччини не обмежує нерезидентів у питаннях купівлі нерухомості, можна купувати як житлову, так і комерційну нерухомість. Оформити її можна на фізичну або юридичну особу.
Після того, як Ви обрали нерухомість, яку хочете придбати у власність, підписується договір на резервування обраної нерухомості. Такий договір містить детальну інформацію з описом об'єкту нерухомості, узгоджену ціну для купівлі та термін дії резерву, звичайно це 4 тижні. Покупець на цій стадії сплачує завдаток за нерухомість у розмірі 5000 євро.

Процедура купівлі-продажу буде відбуватись в офісі нотаріуса. Готують контракт, який передбачає умови продажу та форму оплати. Нотаріус відкриває спеціальний банківський рахунок, з якого будуть відбуватись всі оплати щодо купівлі об'єкту нерухомості. Нотаріус також перевіряє нерухомість на предмет застави, боргів і т.д., стягує всі необхідні платежі. Після підписання договору та повної оплати, Ви стаєте власником придбаної нерухомості. Нотаріус відправляє документи на реєстрацію нерухомості і протягом 2-х місяців Ви отримаєте довідку з Книги реєстрації нерухомості.

В Німеччині вся нерухомість зареєстрована у реєстрі власності (Grundbuch), де міститься повна інформація про власника, оціночна вартість, площа землі і нерухомості, заборгованість, якщо така є.

КРЕДИТ

В Німеччині нерезидентам отримати кредит на придбання нерухомості є досить важко. Серед факторів, що можуть вплинути на прийняття позитивного рішення з цього питання є: добра кредитна історія в Німеччині, довгострокова віза, наявність трудового контракту з німецькою компанією, сума кредиту, на який Ви подаєтесь (не менше 100 тис. євро) і т.д.

Кредити видаються строком до 25 років, під 4-5% річних, але банки залишають за собою право перегляду кредитних ставок кожні 10 років. Банки видають кредити нерезидентам на суму, яка не перевищує 50-60% від оціночної вартості нерухомості, яку Ви купуєте.

ПОДАТКИ

Податок на придбану нерухомість - 3,5% від вартості нерухомості.

Нотаріальні витрати та реєстрація - 1-1,5% від вартості нерухомості.

Вартість витрат на утримання нерухомості залежить від її типу, місця розташування, площі земельної ділянки та відрізняється від общини до общини (територіальна одиниця).

КОМУНАЛЬНІ ПОСЛУГИ

Вартість комунальних послуг у Німеччині відрізняється в залежності від компаній, що надають такі послуги. Приблизно вони становлять:

  • Електрика - 0,15 євро/кВт
  • Газове опалення - 0,06 євро/кВт
  • Водопостачання - 2,73 євро/ куб.м. (єдиний тариф)
  • Вивезення сміття, прибирання території тощо - 1,50-2,00 євро/кв.м

Якщо Ви здасте свою нерухомість в оренду, то всі витрати, пов'язані з її утриманням та комунальні послуги буде оплачувати орендар.

© 2007-2024 Happy Home. Development by Freesia 2007.