Happy Home
Пошук по сайту

Авторизація

користувач
пароль

Адреса

Happy Home Property Investments, S. L.

C.I.F.: B92957513

Ctra.de Cadiz, Km 198 Edif. Mansion
Alhamar Ofic.122.
29649 Calahonda, Mijas Costa, Spain

Tel. +34 952931854

mov. +34 634298592

        +34 664333520

        +34 634298513

www.happy-home.com.ua

Особливості нерухомості

ІНВЕСТИЦІЇЇ В НЕРУХОМІСТЬ ІСПАНІЇ

У 2007 році Іспанія запровадила привабливі інвестиційні умови для нерезидентів щодо купівлі нерухомості в Іспанії. Прийнятий парламентом Іспанії новий закон про оподаткування купівлі нерухомості нерезидентами встановив понижену ставку податку, що накладається на різницю між ціною продажу і ціною купівлі, при продажу нерухомості у розмірі 18% (замість колишніх 35%). Це одна із найнищих ставок оподаткування нерухомості у Європі. Результатом цього стало моментальне збільшення кількості покупців, що зацікавлені в інвестуванні в нерухомість Іспанії.

Статистика підтверджує, що протягом 2003-2007 років стабільне щорічне зростання нерухомості в Іспанії становило 10-15%. У 2008 році спостерігається певна стагнація - ціни на новобудови дещо знижуються. Хоча на готові об`єкти ціни у 95% випадків збереглися початковими.  У випадку ж купівлі нерухомості на стадії будівництва, як і раніше, її зростання становить 15-20% річних.

М'який клімат, високий рівень життя в Іспанії передбачають високий попит на об'єкти нерухомості. Нерухомість користується великим попитом в орендарів, і на час Вашої відсутності можна здавати в оренду, таким чином компенсувати витрати на утримання нерухомості. З початку 90-х років великою популярністю користується нерухомість на узбережжі Іспанії.

Не пропустіть свій шанс скористатись привабливими інвестиційними умовами купівлі нерухомості в Іспанії.

Узбережжя Коста дель Соль - південне узбережжя Іспанії, гідно вважається ідеальним місцем для життя та відпочинку, як влітку, так і зимою. Андалусійські гори охороняють Коста дель Соль від холодних вітрів, а чиста голуба вода Середземного моря, що омиває береги, створює тепловий контраст. Більше 320 днів у році тут світить сонце - це найкращий клімат у всій Європі. У зимовий період переважає м'яка і спокійна погода, а влітку, в гарячу погоду спасінням є прохолодний бриз з моря. Окрім цього, Коста дель Соль має прекрасні пляжі, які доступні цілий рік.

Марбелья вважається перлиною Коста дель Соль. Це один із найдорожчих і престижних курортів Іспанії. Марбелья вражає величністю міських архітектурних пам'ятників, великою кількістю садів і парків. Вздовж набережної тягнуться казково чисті пляжі з блискучим сіро-золотистим піском. У місті розташований знаменитий спортивний порт «Puerto Banus» з великою кількістю престижних яхт-клубів.

Восьмикілометрова територія Коста дель Соль від Пуєрто Бануса до Марбельї називається «Золота миля» - тут розташовані приватні будинки, вілли і замки найбагатших людей світу. Зона «Нова золота миля» розташувалась від порту Бануса до Єстепони. Території «Золотої милі» і «Нової золотої милі» є одними з найпрестижніших.

- у 120 кілометрах знаходиться гірськолижний курорт «Sierra Nevada».
- у 70 кілометрах розташована «офшорна» англійська зона.
- у 100 кілометрах починаються пляжі Атлантичного океану.

ПРОЦЕДУРА КУПІВЛІ

Процедура купівлі нерухомості в Іспанії є однією з найлегших у Європі.

Наша компанія та наші партнери будемо супроводжувати Вас у процесі купівлі на всіх її стадіях.

 1. Після того, як Ви обрали об'єкт нерухомості, укладається контракт на резервування з будівельною компанією, власністю якої є обрана Вами нерухомість, строком на 1-2 місяці.
 2. Відкривається рахунок у банку.
 3. На підставі бажання придбати нерухомість і отриманого відповідного сертифікату з банку під час відкриття рахунку, оформляється N.I.E. - ідентифікаційний номер іноземця - реєстрація іноземця на території Іспанії. Ідентифікаційний номер видається в місцевій поліції.
 4. Сплачується завдаток, або так звана резервна сума за нерухомість. В залежності від будівельної компанії, ця сума може бути в межах від 3 000 до 12 000 євро. Відповідно до контракту і оплаченої Вами резервної суми, за Вами зберігається нерухомість до моменту закінчення дії контракту, до оформлення купівлі. Сплачений Вами завдаток входить в загальну вартість нерухомості і враховується при кінцевих розрахунках.
 5. В банк подається повний комплект документів (дивіться нижче інформацію щодо кредиту). Розгляд документів у банку займає 1-2 тижні.
 6. Після прийняття банком позитивного рішення по Вашій справі, замовляється оцінка нерухомості.
 7. Готується кінцевий і детальний підрахунок витрат для клієнта.
 8. Клієнт перераховує на свій рахунок необхідну суму, в залежності від розміру отриманого кредиту.
 9. Документи підписуються у нотаріуса - договір купівлі-продажу та іпотечний договір, якщо Ви берете кредит.
 10. Завершальний етап - реєстрація купленої нерухомості у Реєстрі власності (Registro de Propiedad). Ця реєстрація є підтвердженням права власності на нерухомість в Іспанії і цей процес займає до 3 місяців.

Наша компанія буде рада надати Вам більш детальну інформацію щодо процедури купівлі нерухомості в Іспанії.

КРЕДИТ

Раніше в Іспанії нерезиденти могли отримати кредит для купівлі нерухомості до 70% від її оціночної вартості. Зараз же практика показує зниження цього показника до 50% (існують інші варіанти - кредити вище 50%, що може бути розглянуто в індивідуальному порядку). Ставки іпотечного кредиту є досить низькими - 5,5-6,5% річних, з терміном кредитування до 20-25 років.

Для отримання кредиту необхідно подати такі документи:

 1. Паспорт.
 2. N.I.E. - ідентифікаційний номер іноземця. Цей документ видається на запит у місцевій поліції. Наша компанія посприяє у вирішенні цього питання.
 3. Довідку про Вашу заробітню платню з місця роботи, завірену круглою печаткою
 4. Довідку про Ваші доходи із зазначенням сплачених податків.
 5. Трудовий договір, завірений печаткою підприємства.
 6. Виписку з трудової книжки за осстанні 10 років, завірену печаткою підприємства.
 7. Довідку з банку про те, що Ви дійсно є клієнтом банку, виконуєте зобов'язання і не маєте заборгованості. Якщо у Вас є кредит в цьому банку, необхідно надати підтвердження своєчасної оплати кредиту і відсотків по ньому.
 8. Виписку з банківського рахунку за останні 6 місяців, завірену печаткою банку.
 9. При бажанні довести свою платоспроможність, можна надати підтвердження наявності іншої нерухомості або майна.

Всі ці документи перед їх подачею до банку, повинні бути перекладені іспанською мовою, переклад завірений у посольстві Іспанії в Україні, і сплачений консульський збір по них.

ПОДАТКИ

Всі додаткові видатки (податки, нотаріальні витрати) становлять приблизно 10-12% від реальної вартості об'єкта нерухомості.

КОМУНАЛЬНІ ПОСЛУГИ

Комунальні платежі в Іспанії є досить помірними. Комунальні витрати включать в себе догляд за садом, бассейном, інші послуги, та становлять приблизно суму від 100 євро в місяць. Решта - вода, газ, телефон та електрика, зазвичай спалчується окремо, хоча в деяких урбанізація деякі з цих витрат включено в комунальний платіж. Для полегшення оплати всіх цих витрат в Іспанії існує система безпосереднього списання з Вашого поточного рахунку (direct debit), що значно економить час та спряє спрощенню догляду за придбаною нерухомістю. 

© 2007-2024 Happy Home. Development by Freesia 2007.